Hidraulinis – pneumatinis vieno cilindro keltuvasHidraulinis – pneumatinis vieno cilindro keltuvas skirtas sunkvežimiams iki 8000kg kelti jų aptarnavimo ir remonto tikslais, kai būtinas priėjimas prie automobilio detalių ir mazgų, esančių automobilio apatinėje dalyje.

Keltuvas susideda iš šių pagrindinių elementų:

-         hidraulinio skysčio rezervuaro;

-         plunžerio, pagaminto iš aukštos kokybės ir atsparaus lenkimui bei didelio standumo plieno, ant kurio galo pritvirtintas nešantysis rėmas;

-         įvorės, pagamintos iš ketaus bei skirtos plunžerio nukreipimui;

-         riebokšlio, pagaminto iš atsparaus hidrauliniams skysčiams gumos;

-         mechanizmo pritvirtinto cilindro apačioje, skirto apsaugoti plunžerį nuo per greito nusileidimo žemyn;

-         atvamzdžio, prijungiančio suspausto oro tiekimo žarnas prie cilindro;

-         droseliuojančio įrenginio, valdančio suspausto oro padavimą keltuvui;

-         nešančiojo rėmo, ant kurio keliamas automobilis.

Suspaustas oras paduodamas į cilindrą virš hidraulinio skysčio lygio. Dėl to hidraulinis skystis per droseliuojantį įrenginį subėga į rezervuarą. Ko pasėkoje plunžeris kartu su nešančiuoju rėmu kyla į viršų ir atvirkščiai, kai suspaustas oras išleidžiamas iš cilindro – plunžeris kartu su nešančiuoju rėmu pamažu leidžiasi žemyn.

Nešantysis rėmas atremiamas į automobilio šasi, dėl ko nuo automobilio galima nuimti ratus, taip pat netrukdomai galima apžiūrėti ir atlikti stabdžių sistemos, vairo mechanizmo ir kitus serviso bei remonto darbus.

Taip pat esant išstumtam plunžeriui automobilį galimą pasukti apie plunžerio vertikalią ašį. Tai palengvina kai kuriuos serviso ir remonto darbus.

Hidraulinis dviejų cilindrų keltuvas

Hidraulinis dviejų cilindrų keltuvas skirtas sunkvežimiams iki 12000kg kelti jų aptarnavimo ir remonto tikslais, kai būtinas priėjimas prie automobilio detalių ir mazgų, esančių automobilio apatinėje dalyje .

Keltuvas susideda iš šių pagrindinių elementų:

-         hidraulinio skysčio rezervuaro;

-         plunžerių, pagamintų iš aukštos kokybės ir atsparaus lenkimui bei didelio standumo plieno, prie kurių galų pritvirtintas nešantysis rėmas;

-         įvorių, pagamintų iš ketaus bei skirtų plunžerio nukreipimui;

-         riebokšlių, pagamintų iš atsparaus hidrauliniams skysčiams gumos;

-         atvamzdžių, prijungiančių hidraulinio skysčio tiekimo žarnas prie cilindrų;